Διακήρυξη του υπ’ αριθμ. 01/18 συνοπτικού διαγωνισμού

Διακήρυξη του υπ’ αριθμ. 01/18 συνοπτικού διαγωνισμού με σφραγισμένες προσφορές και κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά (βάσει τιμής), με σκοπό την επιλογή αναδόχου για την προμήθεια και εγκατάσταση ηλεκτρονικού εξοπλισμού και ειδικού εξοπλισμού προσβασιμότητας, στο πλαίσιο του υποέργου 2 με τίτλο “Υποστήριξη Παρεμβάσεων Κοινωνικής Μέριμνας Φοιτητών του Πανεπιστημίου Μακεδονίας – Προμήθεια και εγκατάσταση ηλεκτρονικού εξοπλισμού και ειδικού εξοπλισμού προσβασιμότητας” της Πράξης «Υποστήριξη Παρεμβάσεων Κοινωνικής Μέριμνας Φοιτητών του Πανεπιστημίου Μακεδονίας» με κωδικό ΟΠΣ (MIS) 5010650, ΕΣΠΑ 2014-2020, Ε. Π. «Ανάπτυξη Ανθρώπινου Δυναμικού, Εκπαίδευση και Δια Βίου Μάθηση 2014-2020», που συγχρηματοδοτείται από την Ελλάδα και την Ευρωπαϊκή Ένωση (Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο) μέσω του Επιχειρησιακού Προγράμματος «Ανάπτυξη Ανθρώπινου Δυναμικού, Εκπαίδευση και Διά Βίου Μάθηση».

Διαβάστε τη διακήρυξη του υπ’αριθμ. 01/18 διαγωνισμού εδώ