Υπ’ αριθμ. 01/21 συνοπτικός διαγωνισμός ανάθεσης υπηρεσιών σχεδιασμού, εκπόνησης και εξαγωγής αποτελεσμάτων ερευνών-μελετών για την αποτίμηση της απασχολησιμότητας των νέων αποφοίτων

Διακήρυξη του υπ’ αριθμ. 01/21 συνοπτικού διαγωνισμού, με σφραγισμένες προσφορές και κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά (βάσει τιμής), με σκοπό την ανάθεση υπηρεσιών σχεδιασμού, εκπόνησης και εξαγωγής αποτελεσμάτων  ερευνών – μελετών  για την αποτίμηση της απασχολησιμότητας των νέων αποφοίτων, στο πλαίσιο των οποίων θα συμπεριλαμβάνονται  η επιλογή της κατάλληλης μεθοδολογίας, η ανάπτυξη ή υιοθέτηση  εργαλείων  συλλογής δεδομένων και η διεκπεραίωση όλων των ποιοτικών και ποσοτικών σταδίων των ερευνών.

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ_ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ_ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ