Απόφαση Πρακτικού Συνεδρίασης για την Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για την υποβολή αιτήσεων υποψηφιότητας εντεταλμένων διδασκόντων στο γνωστικό αντικείμενο “Γαλλικά” στο πλαίσιο της Πράξης «Απόκτηση Ακαδημαϊκής Διδακτικής Εμπειρίας στο Πανεπιστήμιο Μακεδονίας για το ακ. έτος 2024-2025», με κωδικό ΟΠΣ (MIS) 6017456.

Δημοσίευση προσωρινών αποτελεσμάτων της Πρόσκλησης Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για την υποβολή αιτήσεων υποψηφιότητας εντεταλμένων διδασκόντων στο γνωστικό αντικείμενο “Γαλλικά” στο πλαίσιο της Πράξης «Απόκτηση Ακαδημαϊκής Διδακτικής Εμπειρίας στο Πανεπιστήμιο Μακεδονίας για το ακ. έτος 2024-2025», με κωδικό ΟΠΣ (MIS) 6017456 , που υλοποιείται στο πλαίσιο του Προγράμματος «Ανθρώπινο Δυναμικό και Κοινωνική Συνοχή 2021-2027 και συγχρηματοδοτείται από το Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο (ΕΚΤ).