Οριστικός Πίνακας Κατάταξης για την υπ’ αριθμ. 16160/27.08.2024 Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος στο πλαίσιο υλοποίησης του έργου με τίτλο “Breaking the Frontiers of Wireless Communications through Spectrum Unification- REFORM” στο πλαίσιο της 3ης Προκήρυξης ερευνητικών έργων ΕΛ.ΙΔ.Ε.Κ για την ενίσχυση Μεταδιδακτορικών Ερευνητών/τριών, το οποίο υλοποιείται από το Πανεπιστήμιο Μακεδονίας και χρηματοδοτείται από το Ελληνικό Ίδρυμα Έρευνας και Καινοτομίας (ΕΛ.ΙΔ.Ε.Κ.)

Δημοσίευση οριστικών αποτελεσμάτων της υπ’ αριθμ. 16160/27.08.2024 Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος στο πλαίσιο υλοποίησης του έργου με τίτλο “Breaking the Frontiers of Wireless Communications through Spectrum Unification- REFORM” στο πλαίσιο της 3ης Προκήρυξης ερευνητικών έργων ΕΛ.ΙΔ.Ε.Κ για την ενίσχυση Μεταδιδακτορικών Ερευνητών/τριών, το οποίο υλοποιείται από το Πανεπιστήμιο Μακεδονίας και χρηματοδοτείται από το Ελληνικό Ίδρυμα Έρευνας και Καινοτομίας (ΕΛ.ΙΔ.Ε.Κ.) για την απασχόληση ενός (5) εξωτερικών συνεργατών – υποψήφιων διδακτόρων.