Υπ’ αριθμ. 01/24 ανοικτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός άνω των ορίων για την προμήθεια ερευνητικού, εργαστηριακού και εκπαιδευτικού εξοπλισμού

Διακήρυξη του υπ’ αριθμ. 01/24 ανοικτού ηλεκτρονικού διαγωνισμού άνω των ορίων για την προμήθεια ερευνητικού, εργαστηριακού και εκπαιδευτικού εξοπλισμού, σύμφωνα με τα αναφερόμενα στο Παράρτημα Ι – Τεχνικές Προδιαγραφές της οικείας διακήρυξης, στο πλαίσιο του έργου «Αναβάθμιση Ερευνητικών Υποδομών – Ανάπτυξη Κέντρου Καινοτομίας και Επιχειρηματικότητας του Πανεπιστημίου Μακεδονίας» στο πλαίσιο της Πρόσκλησης SUB2: «Πανεπιστήμια Αριστείας» με κωδικό ΟΠΣ ΤΑ 5180665 στο Ταμείο Ανάκαμψης και Ανθεκτικότητας «Ελλάδα 2.0» (Kωδικός Δράσης: 16289), το οποίο χρηματοδοτείται από την Ευρωπαϊκή Ένωση – NextGeneration EU.

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ_01_24_ΚΗΜΔΗΣ.signed