Αποφάσεις Πρακτικού Συνεδρίασης για την Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για την υποβολή αιτήσεων υποψηφιότητας εντεταλμένων διδασκόντων του Τμήματος Βαλκανικών, Σλαβικών & Ανατολικών Σπουδών στο πλαίσιο της Πράξης «Απόκτηση Ακαδημαϊκής Διδακτικής Εμπειρίας στο Πανεπιστήμιο Μακεδονίας για το ακ. έτος 2024-2025», με κωδικό ΟΠΣ (MIS) 6017456.

Δημοσίευση προσωρινών αποτελεσμάτων της Πρόσκλησης Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για την υποβολή αιτήσεων υποψηφιότητας εντεταλμένων διδασκόντων του Τμήματος Βαλκανικών, Σλαβικών & Ανατολικών Σπουδών στο πλαίσιο της Πράξης «Απόκτηση Ακαδημαϊκής Διδακτικής Εμπειρίας στο Πανεπιστήμιο Μακεδονίας για το ακ. έτος 2024-2025», με κωδικό ΟΠΣ (MIS) 6017456 , που υλοποιείται στο πλαίσιο του Προγράμματος «Ανθρώπινο Δυναμικό και Κοινωνική Συνοχή 2021-2027 και συγχρηματοδοτείται από το Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο (ΕΚΤ).